Kızlığımı Üvey Abime Bozdurdum

Selam arkadaşlar ismim Hande 17 yaşındayım bir ay sonra 18 yaşıma giricem. Okuyorum derslerimde gayet başarılıyım değişik bir albenim olduğu için çevremdeki her kez beni sever buna üvey abimde dahil benim annemle babam ben çok küçükken anlaşamayıp boşanmışlar bende babamla birlikte annesiz büyüdüm. Annem ben daha bebekken yaşadığımız şehri terk edip kayıplara karışmış tabi hiç bir şekilde de haber alamadık. Neyse üvey annem tatlımı tatlı benim bir dediğimi iki etmeyen bütün nazıma rağmen beni hep hoş görüyle karşılayan bir kadın o beni çok sever bende onu çok severim. Bir de çok yakışıklı oğlu var oda bizimle birlikte yaşıyor ismi Bora esmer bütün kızların kalbini çalacak sempatiye sahip bu kadar yakışıklı ve sempati olduğundan dolayı benimde kalbimi çalmıştır. Borayla bir gün bizim bağ evinde kalmaya karar verdik ailemizle konuştuktan sonra bütün hazırlıkları yapıp bağ evine geçtik bir kaç arkadaşı da yanımızda getirdik. Üvey abim içen biri arkadaşları da öyle bende içmek istiyordum ama 18 yaşını doldurmadığım için içmeme karıştılar tabi ben durur muyum tatliş abime nazlanarak o alkolden tam beş bardak içmiştim. O kadar sarhoş olmuşum ki o kafayla kendimi tutamayıp gece abimin yatağına attım kendimi. İlk başta sadece yanında yatacağımı sanmıştı bu yüzdende pek bir şey demedi ama kendime ve arzularıma sahip olamayıp üzerimde ne var ne yok hepsini çıkararak çıplak bir vaziyette yatağa usulca girerek abimin o kalın ve büyük yarrağıyla oynamaya başladım.

Hal böyle olunca şaşırarak Hande kendine gel ne yapıyorsun sarhoşsun diye bir şey demek istemiyorum kendi yatağına geç dedi bende hayır artık çok geç kendime sahip olamıyorum beni sikmeni istiyorum dedim. Oda bana saçmalama ben sana böyle bir şeyi yapamam dedi. Bende sinirlendim odayı terk ettim aradan bi 10 dakika sonra abim dayanamayıp yatak odama geldi. Hande özür dilerim ama benden çok büyük bir şey istiyorsun seni sikmemi dedi. Bende ne olacak ki kızlığımı sende bozdurmak istedim senin cazibene dayanamadığımı fark ettim ve elimden de artık bir şey gelmiyor deyince ne kadar kararlı olduğumu fark edip dudaklarıma yapıştı sömüre sömüre dudaklarımı emdi ve daha sonra boynuma geçerek boynumu öpmeye başladı. Hiç ilişkiye girememiş biri olarak bunlar bile inlememe ve zevk almama yetiyordu. Ama daha fazlasını istedim ve abime amcığımı dilinle parçalamanı istiyorum dedim suratında bir tebessümle amcığıma geçti. İlk başta öperek amcığımı sulandırdı daha sonra zevk suyumla birlikte amcığımı yalamaya başladı inlemekten ses tellerim kısılacak raddeye gelmişti. Ben inlerken oda inlemeye karışık çok tatlı bir amcığın var tap taze kim yalamaz ki bu amcığı diye bağırıyordu. Bir yandan da parmaklarıyla orgazm etmeye çalışıyordu. Abim kız olduğumu bildiği için zarar gelmesini istemedi ama ben dayanamayıp sikmesini istedim oda beni geri çevirmedi.

Yalayarak birincisinde orgazm olmuştum. Evet gelelim en güzel yerine sikişmeye ilk başta canımı acıtamadan yat şuraya tüysüz şeftalim diyerek üstüme çıktı bacaklarımı ayırıp o kalın yarrağını amcığıma soktu zevk ve acı karışımı şehvetle parmaklarımı yalamaya başladım öyle bi zevki o yaladığım parmağın yarrak olmasını istercesine yalıyordum. Abim bu halimi görünce yarrağımı amcığımdan çıkarıp ağzıma verdi tadı nefis yalarken kendimden geçerek yalıyor ve bir yandan da yanlışlıkla ısırıyordum. Abimde acısı bile güzel diye bağırıyordu. Yarrağını yaladıktan sonra beni duvara domaltıp sikmeye başladı bir yandan avuca gelen kalçalarımı sıkarken bir yandan avuçlarıyla kalçalarıma şaplağı yapıştırıyordu. Tam o esnanda da ikimizde bağıra bağıra boşalmıştık. Bu bize yetmemişti birde duş alırken köpüklü köpüklü sikiştik. Ertesi günü hiç bir şey olmamış gibi eve geçtik ve hayatımıza kaldığımız yerden devam ettik. Tabi çokta olmasa da arada sırada sex yapıyorduk canım üvey abimle, o beni istiyordu bende onu birbirimizi sürekli özlememiz bizi birbirimize çekiyordu. Ancak, bizimkiler duymasın diye aramızda kalmış cinsel ilişkimizi sadece müsait olduğumuz zamanlarda gerçekleştiriyoruz. Şimdilik güzel bir birliktelik yaşıyorum üvey abimle beni her defasında oldukça iyi doyuruyor bakalım nereye kadar böyle bir çılgınlığı devam ettireceğiz bizde merak ediyoruz.